Dvě vítězství a jedna porážka

Oblastní přebor žen

BK Vyškov - BK Blansko 39:45 (10:14;25:22;34:32) Body: Sedláková M. 14, Streitová 8, Zouharová 8, Formánková Z. 6, Lakotová 4, Kučerová 2, Čermáková 2 a Sedláková P. 1bod. S vyškovským soupeřem se v rámci OP odehrává pravidelně vyrovnaný souboj, který se vyznačuje velkou tvrdostí. Blanenské vítězství mohlo být ohroženo, když musela ve třetí čtvrtině opustit palubovku pro pět osobních chyb rozehrávačka Lakotová a vzápětí se zranila Formánková. Naštěstí pro BK Blansko neproměňovaly domácí hráčky svoje šance. Také proto se závěrečným klaksonem svítilo na ukazateli vítězné skore pro hosty.

Jiskra Kyjov – BK Blansko 60:49 (7:13;25:26;38:39) Body: Streitová 15, Lakotová 11, Sedláková M. 7, Sedláková P. 6, Slugeňová 6 a Zouharová 4 body.V nedělním dopoledni vedlo BK Blansko nad Jiskrou Kyjov až do 37 minuty. V úplném závěru domácí hráčky zaznamenaly šňůru 11 bodů, které znamenaly jejich vítězství. Škoda, vítězství bylo na dosah, rozhodly poslední tři minuty.

BK Blansko - BK Vyškov 55:51 (18:9;34:18;43:35) Body: Sedláková 15, Dvořáková 14, Slugeňová 11, Zouharová 11 a Lakotová 4 body. Odveta s Vyškovem vyšla zásluhou výborného proměňování trestných hodů 34/27. Když se nedařilo v poli, mohlo se Blansko spolehnout na proměňování „šestek“ a také na náskok získaný v průběhu prvního poločasu.

aktuality/bDSC04913.JPG aktuality/bDSC04918.JPG aktuality/bDSC04917.JPG aktuality/bDSC04909.JPG