Letní soustředění 2024

INFORMACE K LETNÍMU SOUSTŘEDĚNÍ
 
Kdy: 18. 8. – 23. 8. 2024
 
Kde: Karlov pod Pradědem – Horská chata Moravice 
­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­
Děvčata budou ubytována ve vícelůžkových pokojích s příslušenstvím na Horské chatě Moravici na adrese Malá Morávka, Karlov pod Pradědem 251. Tréninky budou probíhat jak v tělocvičně, tak na venkovním a workoutovém hřišti a v horském terénu. Strava 5x denně včetně pitného režimu a odpoledních svačin zajištěna. V případě dobrého počasí budeme využívat venkovní bazén.

S sebou: sportovní oblečení na ven i do tělocvičny, obuv do tělocvičny, obuv na ven, pantofle, dostatek ponožek a triček, láhev na pití, hygienické potřeby, ručník, plavky, batoh, sešit a psací potřeby, švihadlo, drobné kapesné, léky (pokud nějaké užívá).
 

Prosím, nedávejte dětem velké obnosy peněz, cenné věci a jiná elektronická zařízení (tablet, notebook atd.) mimo telefonu. Telefony nebudou mít děvčata po celý den k dispozici, každý den bude vyčleněn čas (v poledním klidu a po večeři), kdy vám můžou napsat nebo zavolat.

Doprava: Letos pojedeme společně smluvním autobusem, čas odjezdu a příjezdu upřesníme později.


Před odjezdem na soustředění nachystejte dětem kartičku pojištěnce a bezinfekčnost (tu obdržíte od trenérů týden před odjezdem).

Nyní průběžně odevzdávejte závazné přihlášky a informace pro trenéry - do 14.4.! Formulář přihlášky máte ve WattsApp skupině, nebo žádejte u svého trenéra (od 18.3.)
 

Pokyny k platbě: Částka 6000 Kč je splatná ve dvou částech, a to:

- do 14. dubna 3000 Kč

- do 16. června 3000 Kč

Částku uhraďte převodem, VS – uveďte RČ hráčky, do poznámky jméno a příjmení hráčky.

Číslo účtu: 2400462342/2010

 

V případě dotazů se obraťte na:  Petra Popelková, vedoucí soustředění – 723 018 023


aktuality/bsoustr02.jpg