BK Blansko U10 prohrává dva zápasy proti Žabinám Brno a KP Brno

Sobota 9.3. nebyla pro děti z týmu BK Blansko dobrým dnem. V obou zápasech, jak proti Žabinám Brno, tak i proti KP Brno, se nám nedařilo ani v obraně, ani v útoku. Bohužel, musíme si přiznat, že jsme si tyto zápasy prohráli sami, jelikož naše hra byla ospalá a obrana byla na bodu mrazu.

V první zápase proti Žabinám se nám nedařilo vracet se do obrany. Holky z Žabin byly sice starší, ale na naší straně chyběla chuť hrát. Hned na začátku poslední čtvrtiny se nám vyfaulovala jedna z nejzkušenějších hraček z týmu Patricie Opustilová, takže celá druhá pětka stála na mladších hráčích, kteří to neměli lehké.

Z prohry jsem se snažili rychle oklepat a šli jsme si pro vítězství do druhého zápasu. Bohužel ani ve druhém zápasu jsme nedokázali hrát naši hru. I přes skvělou hru Klárka Sedlákové a snahu hráčů první pětky náskok týmu KP Brno stáhnout, ztratil zbytek týmu odhodlání vyhrát a celý zápas úplně vypustil.

V obou zápasech se nám nedařila obrana a pak jsme museli jednoduché zakončení soupeřů hasit fauly. Doufám, že se nám v dalších zápasech podaří zlepšit týmovou morálku a vrátit se zpět na vítěznou vlnu.

Žabiny Brno × BK Blansko 71:18 (32:12)
Bodovali: Víťa Pokorný 4b., Kiki Kovaříková 4b., Klárka Sedláková 4b., Áňa Dražilová 2b., Kristýnka Krejčířová 2b. a Patricie Opustilová 2b.
V zápase dále bojovali: Anetka Cupalová, Anička Plhoňová, Linda Dražilová, Barunka Ševčíková, Bětka Králová, Terka Zavadilová, Julinka Alexová, Nina Králová a Terezka Nevolová

KP Brno × BK Blansko 61:31 (30:16)
Bodovali: Víťa Pokorný 13b., Klárka Sedláková 8b., Áňa Dražilová 4b.,  Patricie Opustilová 4b. a Kiki Kovaříková 2b.
V zápase dále bojovali: Anetka Cupalová, Anička Plhoňová, Linda Dražilová, Kristýnka Krejčířová, Barunka Ševčíková, Bětka Králová, Terka Zavadilová, Julinka Alexová, Nina Králová a Terezka Nevolová


aktuality/bIMG-20240106-WA0014_xf48Obi.jpg aktuality/b20231223110847_4A8A2702_3c625UV.jpg