U11 - kvalifikace na MČR

V sobotu 2.3.2024 se uskutečnil dvojzápas na hřišti týmu BK Žabiny Brno. Tým Blanska přijel na hostující půdu s velkým počtem fanoušků, kteří po celou dobu zápasu vytvářeli bouřlivou atmosféru.

Už od samotného začátku byla vidět bojovnost na obou stranách a děvčata se po balónu doslova vrhala. Hned v první čtvrtině blanenská děvčata domácímu týmu odskočila o pár bodů, což aspoň trochu uklidnilo atmosféru celého družstva. Po celý zbytek zápasu si náš tým malý bodový náskok udržel, což bylo důležité hlavně v posledních minutách, kdy body na naší straně tabule přestaly přibývat. Nakonec děvčata svůj náskok udržela a vyhrála tak o 14 bodů.

Druhý zápas neprobíhal tak hladce jako první a pořádně potrápil nervy všech v hale. Po první polovině Blansko prohrávalo o 6 bodů. Holky ale neztrácely naději a ve třetí čtvrtině ztrátu dotáhly, a ještě si k tomu vytvořily náskok krásných 10ti bodů. K otočení skóre jim pomohla hlavně skvělá atmosféra vytvořená fanoušky z Blanska, která i při napjatých chvílích nepolevovala. Druhý zápas tak skončil opět naší výhrou.

BK Blansko x Žabiny Brno 50:36 (34:18)

Body: Broďáková 10, Kiselová 10, Fleková 8, Kouřilová 7, Krátká 6, Horská 3, Sedláková 2, Opustilová 2, Demovičová 1 a Zezulová 1.

BK Blansko x Žabiny Brno 48:36 (16:22)

Body: Kiselová 12, Krátká 7, Zezulová 7, Burgetová 5, Horská 4, Broďáková 3 a Kouřilová 3.

Foto Pavel Kouřil


aktuality/bIMG_1847.jpg