A je TO!!!

Dne 15. 5. 2022 nastoupilo družstvo nejmladších v kategorii U10 ke svému poslednímu ligovému dvojzápasu, a to proti týmům Skokani Brno a BC Vysočina. Jako vždy naši holčičí partu doplnili dva nejmladší kluci Domča s Víťou.
První zápas nás čekal proti domácímu týmu kluků Skokani Brno, kteří se při pohledu na holčičí družstvo cítili jako budoucí vítězové. Jenže to se, chlapci, přepočítali. Naše holky hned od začátku utkání začaly udávat tón, ve kterém se bude hrát, a toto tempo jim vydrželo po celý zápas. Dnes ráno zřejmě celé blanenské družstvo vstalo pravou nohou z postele, a na co sáhlo, to se i dařilo. Nakonec jsme soupeře porazily zaslouženě 42:14.

Při závěrečné třetině s týmem Skokanů nás měl možnost pozorovat náš druhý dnešní soupeř – tým BC Vysočina, který je smíšeným družstvem. I přesto, že viděli Skokany prohrávat, zaznělo z jejich strany „Holky?! To je v poho, to dáme!“. No a nedali. Naše holky opět zabojovaly a nevzdávaly se. A hlavně hrály svoji hru pro radost. Výsledek utkání 48:17 v náš prospěch pak hovoří za vše.

Za dnešní výkon si zaslouží pochvalu všichni, kteří se dnes ocitli na palubovce, bojovali jako lvi. Jako trenéři jsme hrdí na naše hráče a hráčky, a také na tým rodičů, který přijel opět podpořit naše benjamínky.

Výsledky:

Skokani Brno : BK Blansko  14:42

Body: Sedláková Zuzka 10, Ježová Áďa 8, Tesařová Sofča 8, Krátká Lea 4, Streitová Míša 4, Peřinová Anička 4, Pokorná Áďa 2 a Kiselová Barča 2. Dále se o výhru porvali: Dražilová Anička,  Skotáková Julinka, Sedláková Klárka, Krátký Domča, Pokorný Víťa, Kouřilová Valča a Popelková Gabča.

 

BC Vysočina : BK Blansko 17 : 48

Body: Tesařová Sofča 12, Streitová Míša 12, Ježová Áďa 10, Pokorná Áďa 10, Peřinová Anička 2 a Krátká Lea 2. Dále se o výhru porvali: Skotáková Julinka, Sedláková Klárka, Krátký Domča, Pokorný Víťa, Sedláková Zuzka, Popelková Gabča, Dražilová Anička, Kiselová Barča a Kouřilová Valča.