U11 drží v OP neporazitelnost

V sobotu 4. prosince jsme odehráli další kolo OP U11, ve kterém jsme narazili na KP Brno, které rovněž jako my neměla v soutěži žádnou porážku. Od začátku prvního utkání bylo vidět, že na sebe narazily dva vyrovnané týmy. V polovině utkání jsme sice vedli 19:12, ale ve třetí čtvrtině nás soupeř přehrál a stáhl náskok pouze na dva body 27:25. V poslední čtvrtině holky zabojovaly a urvaly nakonec vítězství na svou stranu v poměru 35:30. Do druhého utkání nastoupily holky koncentrovaně a několika zisky míče zakončenými rychlým protiútokem získaly rychle vedení 6:0, které na konci čtvrtiny narostlo až na 16:6. I přes zaváhání v druhé čtvrtině, kterou jsme prohráli 8:15, jsme následující čtvrtiny dokázali soupeřky přehrát 16:4 a 10:6 a zaslouženě jsme vyhráli i druhé utkání. Soupeře jsme přehráli především lepší rozehrávkou a rychlou kombinační hrou.  Nedařily se nám ale trestné hody, když jsme proměnili pouze 1 z 11 pokusů. Holky zaslouží pochvalu a za bojovnost a velké fyzické nasazení, protože i tentokrát jsme museli odehrát celé utkání jen s 12 hráčkami kvůli onemocněním a covidovým karanténám. Poděkování patří zejména Adélce Pokorné z přípravky, která nám narychlo přišla pomoci v průběhu prvního utkání jako střídající hráčka do druhé pětky, když Alenka Zezulová onemocněla a nemohla tak na utkání přijít. Svého úkolu se zhostila velice dobře a měla i jednu asistenci a několik získaných míčů.